PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2024
Příměstský tábor s lukostřelbou a turistikou

Hledáte pro své děti zajímavý prázdninový program? Pro všechny děti z Českých Budějovic a okolí nabízíme příměstský tábor.
Jde o moderní formu tábora bez přenocování – Vaše děti ráno přivedete a odpoledne opět vyzvednete.

Termíny :  
Tábor 2024/I v termínu 22. - 26. 7. 2024 (letní prázdniny) - VOLNÁ MÍSTA

Místo :  Šindlovy Dvory a okolí

Cena za týden příměstského tábora je 3700,- Kč.

Účast je možná i v jednotlivých dnech. Při platbě po jednotlivých dnech činí sazba za den 790,- Kč.

TERMÍNY / OBSAZENOST / DOKUMENTY ke stažení

Po celý den bude pro děti připraven program. Jedná se o tábor s tematickou náplní – LUKOSTŘELBA a TURISTIKA. Pro všechny máme k dispozici kompletní lukostřelecké vybavení. Děti, které mají vlastní lukostřelecké vybavení (v dobrém stavu) ho mohou použít. Příměstský tábor pořádáme pro děti od 8 a mládež do 18 let. Provozní doba tábora je od 7:30 do 16:00 hodin.

Odpovědná osoba: Petr Čížek (vedoucí dětského lukostřeleckého kroužku a lukostřelecký trenér III. tř.), tel. 602409512,
e-mail: petr@cizek.info

V ceně tábora je zahrnut oběd, pití, vstupné, jízdné, doprava apod. Nástup dětí je v pondělí od 7:30 do 8:00 hodin v prostorách prodejny lukostřeleckých potřeb Proluk.cz, Šindlovy Dvory 10. Odchod dětí mezi 15:30 a 16:00 hodin.
Ostatní dny v týdnu je nástup a odchod dětí (místo a čas) dle aktuálního programu. 

Na základě předběžného přihlášení obdržíte závaznou přihlášku s podrobnými pokyny.

Zasláním závazné přihlášky je dítě přihlášeno. Originál přihlášky můžete zaslat poštou, naskenovanou e-mailem nebo doručit osobně. Po zaslání vyplněné a doručené přihlášky s Vaším dítětem počítáme a žádné další vyrozumění neposíláme. V případě, že se dítě objednaného tábora nezúčastní (např. z důvodu nemoci apod.), dejte nám včas vědět.

Při nástupu je nutno odevzdat kompletně vyplněné a podepsané prohlášení zákonných zástupců dítěte a kopii karty zdravotní pojišťovny (nalepte na "prohlášení rodičů"). V případě, že dítě bude na tábor a z tábora odcházet samo, musí být tato skutečnost předána od rodičů v písemné formě - na přihlášce.

Povinná výbava na příměstský tábor:
Oblečení a obuv - pláštěnka, pokrývku hlavy, vhodná pevná nepromokavá obuv a vhodné oblečení pro celodenní pobyt v přírodě s ohledem na aktuální počasí.

Osobní doklady - kopii průkazu zdravotní pojišťovny, doklad (průkaz) s fotografií a datem narození či RČ účastníka k prokázání jeho věku při hromadné přepravě.

Strava a pití - lahev na pití. Dle potřeb dítěte zajistěte dopolední a odpolední svačinu. V případě dietního režimu Vašeho dítěte uveďte toto do přihlášky!

Platba:
Úhradu tábora je možné provést na účet Proluk.cz - číslo účtu: 2000863219/2010 - FIO banka, variabilní symbol = 2024 + prvních 6 čísel rodného čísla dítěte (vzor 2024RRMMDD). Nebo je možná platba hotově do pokladny v prodejně Proluk.cz.
Placení příměstského tábora je možné do 21.6.2024 (1 měsíce před zahájením tábora).

Stornopodmínky:
V případě odhlášení dítěte po zaplacení poplatků (před nástupem na tábor) si účtujeme 400,- Kč z celkové ceny tábora (bude strženo z vracené částky). Za každý, před 8. hodinou ranní (telefonicky, e-mailem, osobně) odhlášený, den po nástupu dítěte na tábor si účtujeme storno ve výši 25% z ceny za den. Pokud se tábor neuskuteční z důvodu nařízení Vlády ČR (Covid) nebo z provozních důvodů, vracíme celou platbu. 

Poznámky:
Tábory se uskuteční při minimálním počtu 10 dětí (max. 15 dětí ve skupině)
Za případné škody způsobené nedbalostí nebo neuposlechnutím instruktora, budeme požadovat náhradu v plné výši.

MzZjNDQ1